• Rok szkolny 2020/2021

• Dużymi krokami zbliża się nowy rok szkolny, który będzie inny niż poprzednie.

W związku z panującą pandemią zmienia się sposób relacji między nami, zmienia się sposób komunikowania się i możliwości organizacji spotkań z rodzicami. Prosimy pomóc naszym dzieciom w pierwszych dniach września, aby mogły poczuć się bezpiecznie w przedszkolu i szybko zaadoptowały się do nowych warunków, liczymy na Państwa pomoc.
            Rodzice i opiekunowie będą mieli ograniczoną możliwość odprowadzania dzieci do sali zajęć, a jedynie do części wspólnej tj. szatni z zachowaniem obostrzeń - rygorystycznie przestrzegać należy wszelkich środków ostrożności ( min. osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk, zachować min.1,5 metra odległości) lub przekazać dziecko w holu pomocy nauczyciela.
            Bardzo ważne jest, aby dziecko zobaczyło spokój i opanowanie na twarzy rodzica. Usłyszało zapewnienie, że w przedszkolu będzie się dobrze bawić. Jednocześnie proszę poinformować dziecko, o której zostanie odebrane posługując się rytmem dnia np. po obiedzie, po podwieczorku.
            W przedszkolu obowiązują procedury na czas pandemii:  procedura bezpieczeństwa, procedura przyprowadzania i odbioru dzieci w czasie pandemii, procedura dezynfekcji sal i łazienek, procedura wydawania posiłków, uwzględniając aktualne wytyczne GIS i MEN. Proszę na bieżąco zapoznawać się z nimi oraz rozmawiać o tym z dzieckiem.

Wchodząc do wydzielonej części wspólnej prosimy założyć maseczkę i zdezynfekować ręce. Prosimy przygotować dziecko na pomiar temperatury, jeżeli pojawią się niepokojące objawy. Cały personel dołoży wszelkich starań, aby dzieci poczuły się w przedszkolu bezpiecznie i komfortowo.

Linki do procedur obowiązujących e przedszkolu na czas pandemi:

• DNI ADAPTACYJNE

• Szanowni Państwo,

Informuję, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną przedszkole w tym roku nie organizuje dni adaptacyjnych dla dzieci.

Mam nadzieję, że będziemy mogli spotkać się w miarę normalnie 1 września 2020 r. – we wtorek –  w rygorze sanitarnym.

Proszę śledzić komunikaty na stronie internetowej naszego przedszkola.

Pierwsze zebrania planujemy zorganizować na początku września, a do tego czasu zachęcam zwłaszcza nowych Rodziców do naszego Statutu i Procedury Covid 19..

• SZANOWNI RODZICE

Informuję, że w związku ze zmianą funkcjonowania przedszkola po zmniejszaniu obostrzeń Covid 19, stawka żywieniowa od miesiąca września 2020 zostaje obniżona z 12,00 zł na 9,00 zł za dzień

1. Stawka żywieniowa dzienna – 9 zł w tym:
            • Śniadanie - 3 zł
            • Obiad – 4,5 zł
            • Podwieczorek – 1,50 zł

Jest to możliwe dzięki większej niż w czerwcu, liczbie dzieci chodzących do przedszkola, a także ustabilizowaniu cen towarów dostarczanych przez naszych dostawców.