• Nasza Wizja

• „Od wieków powtarza się powiedzenie, że największym skarbem są nasze dzieci,

to one przecież nadają sens życiu, niosą nam radość, miłość i nadzieję”.

Chcemy by dzieci czuły się w naszym przedszkolu jak w rodzinie, by wzrastały w atmosferze bezpieczeństwa oraz powszechnej akceptacji. Pragniemy nauczyć ich jak żyć w zgodzie i harmonii z otaczającym światem, oraz by znały tradycje i kulturę regionu w którym mieszkają.
          Największą potrzebą człowieka jest potrzeba samorealizacji. My wspierając i wzbogacając rozwój dzieci, mamy nadzieję, że nasze dzieci będą tolerancyjne, będą umiały akceptować odrębność, szanować obyczaje.

Chcemy:

- aby dbały o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne,
          - aby dbały ośrodowisko naturalne,
          - aby były kreatywne,
          - umiały wyrażać siebie i swoje pomysły,
          - umiały słuchać i rozumieć innego człowieka,
          - dokonywały zarówno pozytywnych jak i krytycznych spostrzeżeń na swój temat,
          - były dumne ze swojej odrębności, indywidualności,
          - wykorzystywały swoją aktywność własną do realizacji tkwiących w nich potencjalnych możliwości,
          - aby miały zaufanie do siebie samego oraz aby miały poczucie własnej wartości,
          - umiały budować swoje miejsce w świecie,
          - by były otwarte na świat.