• Misja

˘
          ˘ Przedszkole jest placówką bezpieczną, przyjazną dzieciom, rodzicom, pracownikom, otwartą na ich potrzeby.
          ˘ Praca przedszkola ukierunkowana jest na dziecko, jego potrzeby i wszechstronny rozwój osobowości.
          wszystkim dzieciom i przygotowuje je do podjęcia nauki w szkole.
          ˘ Oferty edukacyjne stwarzają warunki do twórczości, rozwijania umiejętności i kształtowania samodzielności oraz wartości moralnych.
          ˘ Przedszkole wspiera indywidualny rozwój każdego dziecka zgodnie z jego potencjałem rozwojowym, wprowadzenie go w świat wartości uniwersalnych.
          ˘ Wszyscy przestrzegają prawa dziecka, dbają o dobre stosunki międzyludzkie i skuteczną komunikację interpersonalną.
          ˘ Rodzice są partnerami uczestniczącymi w życiu przedszkola, wzmacnianie więzi z rodziną, ujednolicenie kierunków działania rodziny i przedszkola.
          ˘ Przedszkole uwzględnia w swoich działaniach potrzeby środowiska lokalnego.
          ˘ Przedszkole promuje zdrowie w środowisku przedszkolnym i lokalnym.
          ˘ Prezentuje umiejętności i możliwości dzieci w środowisku lokalnym i ma dobrą opinię w środowisku.
          ˘ Stosuje aktywne metody pracy, programy i nowatorskie rozwiązania gwarantują wysoką jakość pracy przedszkola.
          ˘ Baza, wyposażenie, estetyka pomieszczeń i otoczenia wpływają na wysoki poziom pracy.