• Wsparcie na starcie

• Przedszkola Gminy Jasień otrzymały dofinansowanie w kwocie 194 429,72 zł na zakup pomocy dydaktycznych oraz realizację zajęć dodatkowych dla dzieci.

• Warsztaty z kodowania w ramach projektu "Wsparcie na starcie"

• W naszym przedszkolu nauczyciele wzięli udział w warsztatach z kodowania prowadzone przez panią Renatę Idzik. Nauka kodowania przez zabawę to warsztat wykorzystujący narzędzia i ćwiczenia uczące logicznego myślenia, kreatywnego podejścia do problemów i poszukiwania rozwiązań. Projekt „Wsparcie na starcie„ - wsparcie kompetencji kluczowych w przedszkolach Gminy Jasień.

• "Naukowe wyzwania"

• „Naukowe wyzwania - wahadło" -pomysłowy zestaw, który pomoga wprowadzić dzieci w fascynujący świat fizyki. Uczy różnych pojęć z jej zakresu. Dzieci nie tylko świetnie się bawią ale również doskonalą swoje umiejętności, rozwijają kreatywne myślenie.

Do realizacji zajęć wykorzystane zostały pomoce dydaktyczne zakupione w ramach projektu „Wsparcie na starcie – wsparcie kompetencji kluczowych w przedszkolach Gminy Jasień"