• Wizyta wojewody

• Odwiedziny Władysław Dajczak Wojewoda Lubuski to zawsze wielkie wydarzenie!

19.06.2023 przybył, aby wspólnie z nami świętować zakończenie inwestycji pod nazwą "Przebudowa części Przedszkola Samorządowego w Jasieniu".

Inwestycja była realizowana w ramach Rządowego Funduszu POLSKI ŁAD: Program Inwestycji Strategicznych.

• Zakończenie inwestycji pod nazwą "Przebudowa części Przedszkola Samorządowego w Jasieniu

• 19.06.2023-szczególna chwila dla Przedszkole Samorządowe "Plastuś" w Jasieniu

Tego dnia odbyło się uroczyste zakończenie inwestycji pod nazwą "Przebudowa części Przedszkola Samorządowego w Jasieniu".

Wstęgę otwierającą wyremontowaną część Przedszkola przecięli wspólnie Władysław Dajczak Wojewoda Lubuski, Burmistrz Jasienia- Andrzej Kamyszek, Przewodniczący Rady Miejskiej w Jasieniu- Zbigniew Walczak oraz Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jasieniu- Bogumiła Gudzowska.