• Zapisy do przedszkola na rok szkolny 2024/2025

• WAŻNE!!!

REKRUTACJA 2024/2025

OGŁOSZENIE:

DYREKCJA ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W JASIENIU OGŁASZA NABÓR DZIECI DO PRZEDSZKOLA SAMORZADOWEGO „PLASTUŚ” W JASIENIU PRZY UL. OGRODOWEJ 9 OD DNIA 04.03.2024 R. DO DNIA 29.03.2024 R. NA ROK SZKOLNY 2024/2025 DLA DZIECI: 3 – 4 – 5 - 6 LETNICH.

Rodziców zainteresowanych uczęszczaniem dziecka do Przedszkola prosimy o składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do sekretariatu przedszkola od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30 - 15:00.

Przypominamy, że dzieci 6 letnie objęte są obowiązkowym rocznym przygotowaniem przedszkolnym.

Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola składają deklarację kontynuacji dziecka do przedszkola. Nie złożenie deklaracji oznacza rezygnację z miejsca w przedszkolu.

Ważne! O przyjęciu dziecka do przedszkola decydują kryteria zawarte w regulaminie rekrutacji,  kolejność składania wniosków brana jest pod uwagę w przypadku takiej samej liczby punktów.

Wszystkie dokumenty wraz z oświadczeniami są dostępne do pobrania poniżej.

Wniosek.docx

oswiadczenia.docx

• Walentynki

• Święto Zakochanych można obchodzić już od małego tak jak zrobiły to dzieci z naszego przedszkola. Dzieci miały okazję wziąć udział w walentynkowej sesji zdjęciowej i zabawach tematycznych. Wykonały także laurki dla swoich koleżanek i kolegów.

• Bal karnawałowy

• "W karnawale, w karnawale dookoła wielkie bale. Gdy orkiestra pięknie gra, dobry humor każdy ma!..." - tak bawiły się dzieci na balu karnawałowym.

• Mobline planetarium

• W naszym przedszkolu gościło mobilne planetarium. Dzieci obejrzały film „Łucja, zagadka spadających gwiazd”. Jest to opowieść o dwóch przyjaciołach – pingwinie Jamesie oraz niedźwiedziu Wladimirze, którzy podróżują przez kosmos na pokładzie statku kosmicznego „Polaris”. Wyruszają, aby badać zorze polarne, jednak zmuszeni są lądować u podnóża prekolumbijskiej piramidy, gdzie spotykają , pasjonującą się kamieniami, koliberkę Łucję. Meteoryty, spadające gwiazdy, świetliste kamienie to kolejna zagadka, którą chcą rozwiązać. W tym celu wyruszają na Księżyc, potem do pasa asteroid, a na koniec lądują na jądrze komety. Kto bawi się rzucaniem kamieniami z kosmosu? Hipotezy, obserwacje i analizy pozwolą im znaleźć odpowiedzi na swoje pytania. Grupy: Motylki, Stokrotki, Pszczółki, podczas seansu.

• Dzień Babci i Dzień Dziadka

• W miesiącu styczniu w Naszym Przedszkolu odbywały się występy z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Wszystkim zaproszonym gościom dziękujemy za obecność. Cieszymy się, że mogliśmy gościć dziadków i babcie w tym pięknym dla Nas dniu.

• "Dziewczynka z zapałkami"

• W naszym przedszkolu po raz kolejny odbył się spektakl pt.:"Dziewczynka z zapałkami", na którym gościliśmy członków Klubu Seniora w Jasieniu oraz uczestników jasieńskiego UTW. Wśród widzów znaleźli się także dyrektor Biblioteki - Centrum Kultury p. Łukasz Michałkiewicz oraz p. Urszula Juszkiewicz, kierownik Domu Dziennego Pobutu Seniora. Jest nam ogromnie miło, że kolejny raz mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności aktorskie. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.