• Innowacja pedagogiczna

• Realizując kolejne zadanie z Innowacji Pedagogiczne - "Zdrowie przede wszystkim" dwie grupy 5 latków odwiedziły Przychodnie Lekarską. Celem spotkania było zachęcenie dzieci do dbania o własne zdrowie i promowanie zdrowego stylu życia poprzez stosowanie zasad właściwego odżywianie i regularnego ruchu.Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że w przyszłości wizyta dzieci w gabinecie lekarskim nie będzie budziła lęki i innych nieprzyjemnych uczuć.

Plastuiowe Przedskolaki w owocowym raju. Cały dzień przedszkolaczki poznawały właściwości owoców oraz witaminki jakie zawierają. Dlatego postanowiły zrobić kilka owocowych ciast oraz przepyszną sałatkę, do której lądowały jabłka, gruszki, winogrona, brzoskwinie, śliwki, pomarańcze oraz banany. Radość przepełniała całą salę. Wszyscy chętnie próbowali potrawy, które sami zrobili. Na zdrowie!