• "Polscy Pisarze dzieciom"

• Nasze Przedszkole realizując projekt Erasmus+ "Steam learning - a step toward to the future" bierze udział w inicjatywie Erasmus Days pod hasłem " Polscy Pisarze Dzieciom". Z zaproszenia skorzystali i odwiedzili naszą placówkę: Burmistrz Jasienia p. Andrzej Kamyszek, Dyrektor MGOK p. Łukasz Michałkiewicz, p. Justyna Sierko z Biblioteki Miejskiej oraz uczniowie klasy 3b z SP w Jasieniu wraz z wychowawczynią p. Barbarą Kichard. Zaproszeni goście przeczytali dzieciom bajki swoich ulubionych pisarzy polskich. Uczniowie prezentowali młodszym kolegom swoje ulubione wiersze. Spotkanie było okazją do wprowadzenia przedszkolaków w magiczny świat bajek, opowiadań i wierszy wielkich polskich pisarzy.

#ERASMUSDAYS

#Erasmusdays

• "Zabawka z materiałów recyklingowych".

• Informujemy, że konkurs na "Zabawkę z materiałów recyklingowych" w ramach realizacji projektu Erasmus+ "Steam learning - a step torward to the future" został rozstrzygnięty.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców wszystkie grupy są zwycięzcami !!!!

Dzieci otrzymały nagrody, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców Przedszkola i Urząd Miejski w Jasieniu. Nagrody zostały przekazane na ręce wychowawczyń w imieniu Burmistrza Jasienia p. Andrzeja Kamyszka przez delegację pracowników z Referatu Zamówień Publicznych i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Jasieniu oraz przewodniczącą Rady Rodziców panią Elizę Znajszłę.

Wszystkim rodzicom gratulujemy wykonania cudownych zabawek ze swoimi pociechami. Serdecznie dziękujemy za współpracę.