• Miłość, rodzina, patriotyzm

• MAJ:  MODUŁ VIII „Miłość, rodzina, patriotyzm.”

Burza mózgów nt „Rodzinne marzenia i pragnienia”. Słoneczka wykonały obrazek, który wyobraża ich marzenia, pragnienia a następnie wykonaliśmy kolaż rodzinnych marzeń i pragnień. Wspólnie zastanawialiśmy się „Jak wyglądałby świat bez miłości? - snuliśmy historię – dzieci kontynuowały opowiadanie rozpoczęte przez nauczyciela. „Rodzina to najlepsza Drużna”-  Słoneczka brały udział w pikniku Rodziny z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci przygotowały występ artystyczny dla swoich rodziców. Zaśpiewały i zilustrowały słowa piosenki „Sto lat dla mamy i taty” oraz zatańczyły „Cza cza  dla mamy i taty”.  Wspólnie spędziliśmy aktywnie czas na wspólnej zabawie. Zorganizowanie festynu rodzinnego pozwoliło na zintegrowanie środowiska przedszkolnego i rodzinnego. Obejrzeliśmy dobranockę z dawnych lat: Rumcajs.