Plastusiowe Przedszkolaki witają Panią Jesień

Do naszego przedszkola zawitała Pani Jesień. Przywitała wszystkie dzieci, obdarowała darami, posłuchała pięknych opowieści, a także zaprosiła wszystkich na jesienny bal. Przy skocznej muzyce i jesiennych piosenkach dzieci mogły potańczyć. Przybyłe dzieci miały przepiękne stroje. Mogliśmy podziwiać liski, kolorowe drzewa, panie Jesień, muchomorki i inne grzybki, dynie, kwiaty i listki w kolorach jesiennych, stworki leśne, księżniczki oraz inne jesienne przebrania.

Bal Pluszowego Misia.

Spotkanie integracyjne klas pierwszych z dwoma grupami przedszkolnymi "Parasole"i "Biedronki". Zabawa była przednia. Dzieciaczki zadowolone. Podczas balu były konkurencje, świetna muzyka oraz coś słodkiego dla kochanych niedźwiadków.

Konkurs na wykonanie szopki bożonarodzeniowej

W naszy przedskolu został rozstrzygnięty przedszkolny konkurs na wykonanie szopki bożonarodzeniowej. W konkursie tym 5 dzieci zostało nagrodzonych. Są to Kacper, Nadia, Kamil, Hania i Damian. Dzieciom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.