• Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy

• „Kolorowa i zdrowa”
          Dzisiaj dzieci z grupy Pluszowych Misiów wykonały surówkę ze słodkich jabłek i chrupiącej marchewki. Frajdę sprawiała dzieciom praca na tarce jarzynowej. Degustacja pysznej własnoręcznie wykonanej surówki dała dzieciom wiele radości oraz możliwość wzbogacenia codziennego menu.

Kolorowe szaszłyki w wykonaniu Motylków- Owocowy Tydzień w przedszkolu

Chłopcy i dziewczynki jedzą witaminki.Dzieci z grupy Tęczowe parasole przygotowały pyszne owocowe szaszłyki.

Szaszłyki w wykonaniu pracowitych "Pszczółek"

Owocowy tydzień w przedszkolu - muffinki owocowe w wykonaniu Pszczółek.

Biedronki w owocowym raju. Cały dzień przedszkolaczki poznawały właściwości owoców oraz witaminki jakie zawierają. Dlatego postanowiły zrobić kilka owocowych ciast oraz przepyszną sałatkę, do której lądowały jabłka, gruszki, winogrona, brzoskwinie, śliwki, pomarańcze oraz banany. Radość przepełniała całą salę. Wszyscy chętnie próbowali potrawy, które sami zrobili. Na zdrowie!

Owocowy zawrót głowy, czyli degustacja owoców w grupie "Kaczuszek"

Pieczenie ciasta z owocami też było ciekawym doświadczeniem.

Dzieciaczki z grupy Biedronek postanowiły zrobić swoją księgę kucharską. Dlatego przyniosły trochę różnych przepisów, z których wybrały te najlepsze. Przy tworzeniu dopisywał im dobry humor. A na koniec obiecały, że księga będzie rosła.