Dnia 28.09.2016 r. w naszym „Plastusiowym Przedszkolu” odbył się jesienny bieg terenowy pod hasłem „Pobiegajmy razem”. O godzinie 10,30 dzieci z grupy „Pluszowe Misie”, „Muminki”, „Tęczowe Parasole”, Motylki” i „Biedronki” w pełnej gotowości czekały na rozpoczęcie maratonu. Realizując cykl zajęć gimnastycznych „Ja z mamą i tatą ćwiczymy zimą i latem” do udziału w biegu zaprosiliśmy rodziców, którzy aktywnie uczestniczyli w maratonie i bardzo mocno nas wspierali. Wszyscy uczestnicy biegu dobiegli na metę uśmiechnięci. „Plastusiowe przedszkolaki” zapraszają do udziału w maratonie, który odbędzie się na powitanie wiosny.


















.jpg)

Dzieci z naszego przedszkola odwiedzają miejsca pamięci narodowej w naszym mieście.




